Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát
Sponzorované odkazy
DOPORUČUJEME
Nabízím hydraulickou ruku,nosnost ve 2 m - 2500 kg.výsuv 4,5m.
Možnost odzkoušení,ruka bez známek opotřebení.
Číslo inzerátu  |  346291
Vloženo  |  10. 11. 2010
Změněno  |  10. 11. 2010
Stav  |  starší
Druh  |  nabídka
Kraj  |  Zlínský
Zvýrazněn do  |  nezvýrazněn
Topován do  |  netopován
Poslední topování  |  netopován
Zvýhodnit inzerát >> Přidat do výběru >> Zrušit inzerát >> Archiv podobných inzerátů >>

Cena: 45 000 ,-Kč

Obrázky k inzerátu Hydraulická ruka 2501

Hydraulická ruka 2501 - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení  |  R R
Ulice  |  682
Město  |  Uherský Brod
Kraj  |  Zlínský
Okres  |  Uherské Hradiště
Telefon  |  +420774116835
Email  |   Zjistit Email >>


Hodnocení uživatele  |  0 pozitivní / 0 záporné  
přejít na hodnocení >>
další inzeráty od inzerenta >>

Hydraulická ruka 2501 - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Použitý paletový vozík Kovo Cheb.
Použitý paletový vozík značky Kovo Cheb. Nosnost 2000 kg, rozměry vidlic 1150x550 mm. Paletizační vozík má nová kolečka vidlic v tandemu - polyuretanová. Dále má tento paletovací vozík přetěsněnou hydraulickou jednotku. Technický stav vozíku je dobrý, bez závad, ihned k použití. Stroj je možno vyzkoušet a rovnou zakoupit přímo v našem skladu v Králíkách, nebo paleťák zašleme zásilkovou službou po celé ČR s dodáním do druhého pracovního dne.
Manipulační technika 4 390,-
Použitý paletový vozík Kovo Cheb.
Použitý paletový vozík Kovo Cheb s nosností 2000 kg a rozměry vidlic 1150x550 mm. Paletovací vozík má nová řídící kolečka a přetěsněnou hydraulickou jednotku. Technický stav vozíku je velmi dobrý, ihned k provozu. Možno vyzkoušet a zakoupit přímo v našem skladu v Králíkách, nebo paletizační vozík zasíláme zásilkovou službou po celé ČR do druhého pracovního dne.
Manipulační technika 4 270,-
Elektrický paletový vozík CBD15W
Nabízíme tento plně elektrický paletový vozík CBD15W, který má nosnost 1500 kg a standardní rozměry vildic 1150x550 mm. Paletovací vozík je poháněn dvěma gelovými bateriemi o výkonu 24V 80Ah. Nabíječ je vestavěný. Paletizační vozík je nový se zárukou dva roky. Jedná se o velmi šikovný a rozměrově ne příliš velký stroj, avšak velmi výkonný. Prohlédnout a vyzkoušet si jej můžete v našem skladu v Králíkách. Cenu Vám rádi sdělíme telefonicky,nebo prostřednictvím e-mailu - budete mile překvapeni.
Manipulační technika dohodou
Použitý paletový vozík Kovo Cheb
Použitý paletový vozík Kovo Cheb. Nosnost 2000 kg, délka vidlic 1150 mm. Paletovací vozík má přetěsněnou hydraulickou jednotku a komplet nová kolečka - pod vidlicemi v tandemu - vše polyuretan. Paletizační vozík je v dobrém technickém stavu, ihned k provozu. Vyzkoušet jej můžete přímo v našem skladu, který je v Králíkách, nebo paleťák zašleme zásilkovou službou po celé ČR s dodáním do druhého pracovního dne.
Manipulační technika 4 410,-
Použitý paletový vozík Desta PPV
Použitý paletový vozík Desta PPV2001 s nosností 2000 kg a délkou vidlic zkrácenou na 965 mm. Paletovací vozík však nemá žádný problém při manipulaci s paletami na délku. Paletizační vozík má dále přetěsněnou hydrauliku a komplet nová kolečka. Technický stav je dobrý, ihned k provozu. Vozík si můžete vyzkoušet v našem skladu v Králíkách, nebo paleťák zašleme zásilkovou službou po celé ČR.
Manipulační technika 4 350,-
Použitý paletový vozík BT L23
Použitý paletový vozík značky BT s nosností 2300 kg a rozměry vidlic 1150x520 mm. Paletovací vozík má pod vidlicemi singlová kolečka ze silonu a řídící kolečka jsou gumová. Paletizační vozík je po kompletním servisu ve velmi dobrém technickém stavu. Možno vyzkoušet v Králíkách přímo v našem skladu, nebo paleťák zašleme zásilkovou službou po celé ČR rychle do druhého pracovního dne.
Manipulační technika 5 400,-
Nový rudl RSL35 - sklápěcí lopata
Nový rudl RSL35 se sklápěcí lopatou. Nosnost rudlíku je 350 kg. Rozměrově se jedná o velmi robustní stroj, tudíž jej doporučujeme k náročné každodenní činnosti. Pneu jsou vzdušnicové na ložiskách. Rudl je nový se zárukou. Možno vyzkoušet přímo v našem skladu v Králíkách, nebo jej zašleme zásilkovou službou po celé ČR do druhého pracovního dne.
Manipulační technika 2 250,-
Schodišťový rudl RSCH30
Nový schodišťový rudl s nosností 300 kg, který je vyroben v ČR. Rudlík má plná gumová kola - díky trojkolečku je manipulace s materiálem po schodech hračkou. Možno vyzkoušet a zakoupit v Králíkách, nebo jej zašlu zásilkovou službou po celé ČR.
Manipulační technika 2 350,-


<< Zpět
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Lotus grill - Novinka léta >> Lotus grill - Novinka léta Na dřevěné uhlí, nekouří, rychle se rozpaluje, bezpečný, skladný a dobře se udržuje. Široká paleta barev grilů včetně příslušenství...
Akce na Trampolíny >> Akce na Trampolíny Království trampolín.Široká nabídka skákacích trampolín s ochrannou sítí. Dárek zdarma + Doprava zdarma.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Zahradní sekačky VeGA >> Zahradní sekačky VeGA Nejprodávanější sekačky 46 HWXV, 485 SXH, 424 SDX a další.DOPRAVA ZDARMA, OLEJE, RUKAVICE a další. Záruka 3 roky.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Párty stany všech velikostí a barev >> Párty stany všech velikostí a barev Párty stany 6x14, 6x12, 6x10, 5x8, 4x8 a další. Na výběr až 4 barvy. DOPRAVA ZDARMA + DÁREK.
Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ >> Štípačky 7 - 12 t s AKCÍ Horizontální štípačky ušetří spousty práce. V rámci akce ZDARMA Sestavíme, Dopravíme a přihodíme hodnotný Dárek. Extraservis na naše náklady v případě poruchy samozřejmostí!
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Nabízím hydraulickou ruku,nosnost ve 2 m - 2500 kg.výsuv 4,5m. Možnost odzkoušení,ruka bez známek opotřebení., prodám, na prodej,Hydraulická ruka 2501, prodám, na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist